MultiGrip - połączenia w budownictwie

           Firma MultiGrip jest wiodącym dostawcą nowatorskich systemów połączeń konstrukcji drewnianych i ogólnobudowlanych.

MultiGrip szczególną uwagę poświęca wsparciu inżynierskiemu i technicznemu, dzięki czemu projektowanie i stosowanie łączników MultiGrip jest łatwe i wygodne.

           W naszej bardzo obszernej ofercie znajdują się między innymi: znane w całej Europie łączniki do drewna BAT, startery ścian, linia łączników używanych przy montażu drewnianych wiązarów łączonych na płytki kolczaste, łączniki lekkich konstrukcji szkieletowych oraz akcesoria tynkarskie. Ostatnio za naszym pośrednictwem można również kupować szwedzkie drewno konstrukcyjne.

           Zapraszamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. W dziale 'Produkty', zawarte są wszelkie dane i parametry oferowanych przez nas rozwiązań.

Drewno Konstrukcyjne

MultiGrip oferuje drewno konstrukcyjne.                        więcej...

                    

 

Najlepszy w Europie...
PROGRAM DO SCHODÓW Z DREWNA

Zapraszamy do współpracy hurtownie budowlane, dystrybutorów regionalnych, zakłady produkujące domy i konstrukcje dachowe, dostawców materiałów budowlanych oraz użytkowników profesjonalnych (inżynierów, murarzy, cieśli itd.)

MultiGrip wprowadza na rynek oprogramowanie do projektowania i produkcji schodów drewnianych.

MultiGrip poszerza swoją ofertę, wprowadzając na polski rynek szwedzki program do projektowania i sterowania produkcją schodów drewnianych - STAIRCON